#ISupplyTheWorld

Print
Written by Ewelina Nowotka

 

W obecnych realiach związki zawodowe pozostają jedynym gwarantem praw pracowniczych marynarzy. Kobiet i mężczyzn, którzy narażają swoje zdrowie i życie, sprawiając, że światowy handel nadal funkcjonuje. Codziennie walczymy o to, aby ich prawa były przestrzegane. Podczas, gdy zjednoczeni walczymy o godne uregulowanie zatrudnienia marynarzy w tym trudnym dla nas czasie, nie mniej ważne jest to, aby pokazać im, jak bardzo cały świat szanuje ich pracę i jak ważny jest ich wkład dla każdego państwa, miasta, każdej rodziny i każdego człowieka na świecie. 

W związku z tym, wysyłamy do załóg statków floty międzynarodowej i pracowników portów na całym świecie logo #ISupplyTheWorld. 

Zachęcamy załogi i pracowników portów do wydrukowania logo i zrobienia z nim zdjęcia w celu uwidocznienia wkładu pracowników transportu sektora morskiego w globalną działalność handlową, a tym samym docenienia ich pracy, a następnie wysyłania ich do Polish Seafarers Union na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., oznaczania na Facebooku i Instagramie @ozzoim_polishseafarersunion. 

Drogie Rodziny Marynarzy, przesyłajcie swoim żonom i mężom, pracującym na statkach, do tych do których nie możemy dotrzeć, tą wiadomość oraz wyrazy otuchy i wsparcia!

Designed by Free Joomla Templates