Piknik Marynarski w Pobierowie 2023

Print
Written by Redakcja

2023 01

Tradycji stało się zadość i jak co roku w gościnnym Pobierowie 3 czerwca br. odbył się Piknik Marynarski zorganizowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Oficerów i Marynarzy - Inspektorat Szczecin. Członkowie naszego Związku wraz z rodzinami mogli rozpocząć sezon letni w bardzo dobrych nastrojach oraz towarzystwie.
Konstanty Michałowski Inspektor Inspektoratu OZZOiM w Szczecinie, oficjalnie powitał wszystkich przybyłych i tym samym otworzył Piknik. Wspólnej zabawie towarzyszył pyszny poczęstunek: kiełbaski pieczone na ognisku, bigos oraz żurek z prawdziwej kuchni polowej a i nie zabrakło znakomitego grillowanego mięsiwa w postaci karkówek, boczków, schabów. Jak co roku mogliśmy skosztować, jak zawsze pyszne wypieki przygotowane przez nasze Członkinie. Dobrej zabawie na świeżym powietrzu sprzyjała gorąca muzyka do późnego wieczoru. Biorące udział w naszej imprezie dzieci otrzymały ku ich zadowoleniu - paczki ze słodkościami i napojami. Dodać należy, że dzięki przychylności Dyrekcji Urzędu Morskiego w Szczecinie spędziliśmy nad morzem cały weekend.
Piknik Marynarski od lat pomaga integrować nasze środowisko, jest okazją do bliższego poznania się dla pracowników z różnych zakładów pracy, dzięki czemu rodzą się przyjaźnie na wiele lat. Wszystkim uczestnikom Pikniku Marynarskiego dziękujemy za przybycie, za wspaniałą wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku!

 Fotorelacja dostepna pod linkiem: Pobierowo_2023

 

 

 

Designed by Free Joomla Templates