Piknik Marynarski - Pobierowo 2019

Drukuj
Redakcja

 

7

 

Jak co roku, w gościnnym Pobierowie, 8 czerwca br. na Pikniku Marynarskim zorganizowanym przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Oficerów i Marynarzy - Inspektorat Szczecin, członkowie naszego Związku wraz z rodzinami mogli rozpocząć sezon letni w bardzo dobrych nastrojach oraz towarzystwie.

Oficjalnym powitaniem wszystkich przybyłych Piknik otworzył Konstanty Michałowski - Inspektor Inspektoratu OZZOiM w Szczecinie. Wspólnej zabawie towarzyszył pyszny poczęstunek: kiełbaski i kaszanki pieczone na ognisku, żurek i bigos z prawdziwej kuchni polowej a i nie zabrakło znakomitego grilla, na którym piekły się soczyste karkówki, boczki, schaby. Przygotowany stolik kawowy zapewniał uczestnikom gorące napoje oraz świeże pączki z miejscowej piekarni. Skosztować można było także pyszne ciasta upieczone przez nasze członkinie. Dobrej zabawie na świeżym powietrzu sprzyjała również ciepła, letnia pogoda. Uczestnicy bawili się przy gorącej muzyce do późnych godzin nocnych.

Równie zadowolone były dzieci, które otrzymały paczki ze słodkościami i napojami z okazji minionego Dnia Dziecka.

Od wielu lat Piknik Marynarski pomaga integrować nasze „morskie” środowisko. Ten wspólny czas jest okazją do bliższego poznania się wymiany doświadczeń z różnych zakładów pracy.

Dodać należy, że dzięki przychylności Dyrekcji Urzędu Morskiego w Szczecinie, mogliśmy spędzić cały weekend nad morzem.

Wszystkim uczestnikom Pikniku Marynarskiego dziękujemy za przybycie, za wspaniałą wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy do Galerii

 

 

Życzenia dla Portowej Straży Pożarnej

Drukuj
Redakcja

 

437g

 

     W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Strażaka, pracownikom wszystkich jednostek Portowych Straży Pożarnych składamy najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania za Wasze poświęcenie i stałą gotowość do działań ratowniczych, nierzadko w trudnych warunkach morskich, za Waszą troskę o bezpieczeństwo tysięcy pracowników portów, załóg statków, a także mieszkańców nadmorskich miast, turystów i środowiska.

   Życzymy Wam zawsze bezpiecznej służby, aby trud jaki wkładacie w swoją pracę był dla was źródłem osobistej satysfakcji, jak również zawsze pozostawał doceniony przez społeczeństwo.

Dużo zdrowia i pomyślności!

 

                                                Ogólnopolski Związek Zawodowy

                                                          Oficerów i Marynarzy

 

 

 

 

Z okazji Dnia Ratownika Morskiego ...

Drukuj
Redakcja

 

thumb 2161 default big

 

    Z okazji Dnia Ratownika Morskiego składamy wszystkim pracownikom Służby SAR najserdeczniejsze życzenia pomyślności i spełnienia zawodowego. Abyśmy tak jak dotychczas, pełniąc swoją służbę, byli w stanie zawsze pomóc wszystkim, którzy naszej pomocy będą kiedykolwiek potrzebować. A nasze wysiłki i starania były przez społeczeństwo właściwie docenione.

   Życzymy także nam wszystkim, aby ten Świąteczny Dzień, mimo trwających pomiędzy nami dyskusji, był dniem jedności, wzajemnego szacunku i wsparcia.

   Jednocześnie, zachęcamy do chwili refleksji i wspomnień o naszych kolegach, którzy odeszli na wieczną wachtę, lecz na zawsze pozostają w naszej pamięci.

   Najserdeczniejsze życzenia przekazujemy również wszystkim koleżankom i kolegom, którzy odpoczywają na zasłużonych emeryturach.

  Życzymy również wszystkim, aby nadchodzące tygodnie przyniosły pozytywne efekty naszych starań o polepszenie warunków pracy, a zwłaszcza spełnienia postulatów płacowych.

 

                                                  Ogólnopolski Związek Zawodowy

                                          Oficerów i Marynarzy

 

 

12025044 sar morska sluzba poszukiwania i ratownictwa      1552982

5b93aef77be81 osize640x400crop0.0000x0.0258x0.9958x0.9336q71hcf7eea      thumb 3656 default big

img 4793      pokaz5

marynakrka wojenna 2      darlowko dzieci 3 nurek

 

      

 

Designed by Free Joomla Templates