Drukuj

 

Pobierowo 2018 1

 

 

Tradycji stało się zadość i jak co roku w gościnnym Pobierowie, 19-go maja 2018 r. na Festynie Związkowym zorganizowanym przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Oficerów i Marynarzy - Inspektorat Szczecin, bawili się członkowie Związku wraz z rodzinami z Urzędu Morskiego w Szczecinie, Ship-Service SA oraz marynarze kontraktowi.

Oficjalnym powitaniem wszystkich przybyłych, Festyn otworzył Konstanty Michałowski Inspektor Inspektoratu OZZOiM w Szczecinie. W czasie imprezy nie zabrakło atrakcji. Całe rodziny wspólnie bawiły się przy profesjonalnie przygotowanym ognisku piekąc kiełbaski i kaszanki. Uczestnicy mogli również skosztować żurku i bigosu z prawdziwej kuchni polowej, a i nie zabrakło znakomitego grilla, na którym piekły się soczyste karkówki, boczki, schaby i piersi kurczaka. Przygotowany stolik kawowy zapewniał uczestnikom gorące napoje oraz świeże pączki z miejscowej piekarni. Skosztować można było także pyszne ciasta upieczone przez nasze członkinie. Dobrej zabawie na świeżym powietrzu sprzyjała również ciepła, niemal letnia pogoda. Do tańca zaś przygrywał sprawdzony na naszych imprezach DJ Redem. Uczestnicy bawili się do godziny drugiej w nocy.

Wszystkie biorące udział w naszej imprezie dzieci otrzymały ku ich zadowoleniu - paczki ze słodkościami i napojami z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Festyn Związkowy od lat pomaga integrować nasze środowisko, jest okazją do bliższego poznania się dla pracowników z różnych zakładów pracy, dzięki czemu rodzą się przyjaźnie na wiele lat. Dodać należy, że dzięki przychylności Dyrekcji Urzędu Morskiego w Szczecinie spędziliśmy nad morzem trzy dni.

Wszystkim uczestnikom Festynu Związkowego dziękujemy za liczny udział, za wspaniałą wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku!

 

 

Designed by Free Joomla Templates