Kolejny Festyn Marynarski za nami ...

Print
Written by Redakcja

 

    W minioną sobotę, 15 czerwca mieliśmy okazję po raz kolejny bawić się na naszym corocznym związkowym Festynie Marynarskim w ośrodku Dworek Oleńka w Tuchomiu.

    W tym roku dopisała nam fantastyczna, prawdziwie letnia pogoda, która zdecydowanie sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu. Pewnie też dlatego zarówno dorośli jak i dzieci tak licznie i chętnie stanęli w konkursowe szranki. Dziewczynki pięknie zaprezentowały swoje umiejętności taneczne podczas wyborów małej miss, a chłopcy szybkość i zwinność w rywalizacji sportowej.

  Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i celności w strzelaniu do tarczy z łuku. Tam cały czas formowała się długa kolejka chętnych. Świetnej zabawy dostarczyło też wszystkim rzucanie kaloszem do opony, ale najwięcej emocji wzbudziły jak zawsze konkurencje siłowe: przeciąganie liny i siłowanie na rękę.

Oczywiście wszyscy zwycięzcy zostali uhonorowani medalami i nagrodami.

   Trzeba jednak przyznać, że w tym roku bezapelacyjnie największą furorę zrobiła dmuchana zjeżdżalnia, na której dzieciaki - te małe i te duże wprost szalały przez całą imprezę.

     Ponieważ po takiej zabawie można porządnie zgłodnieć, gospodarze ośrodka Oleńka jak zawsze zadbali o smaczny poczęstunek dla nas: żurek, grochówkę, bigos, karkówkę, kiełbaski z grilla. Dla chętnych był również popcorn i wata cukrowa.

     Festynową zabawę zwieńczyły tańce na parkiecie przy muzyce na żywo, które trwały do późnego wieczora.

    Ogólnopolski Związek Zawodowy Oficerów i Marynarzy organizuje Festyn Marynarski dla swoich członków już od tak wielu lat, że spokojnie można stwierdzić, że jest to po prostu nasza tradycja. Jest nam naprawdę bardzo miło, że wciąż tak chętnie i licznie przyjeżdżacie ze swoimi rodzinami, z dziećmi, zawsze z dobrymi humorami i ochotą na dobrą zabawę. Cieszymy się, że festyn jest dla was okazją do spotkań i zacieśniania więzów towarzyskich wśród członków naszej związkowej społeczności.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy do festynowej Galerii

 

 

 

Designed by Free Joomla Templates