Piknik Marynarski - Pobierowo 2019

Print
Written by Redakcja

 

7

 

Jak co roku, w gościnnym Pobierowie, 8 czerwca br. na Pikniku Marynarskim zorganizowanym przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Oficerów i Marynarzy - Inspektorat Szczecin, członkowie naszego Związku wraz z rodzinami mogli rozpocząć sezon letni w bardzo dobrych nastrojach oraz towarzystwie.

Oficjalnym powitaniem wszystkich przybyłych Piknik otworzył Konstanty Michałowski - Inspektor Inspektoratu OZZOiM w Szczecinie. Wspólnej zabawie towarzyszył pyszny poczęstunek: kiełbaski i kaszanki pieczone na ognisku, żurek i bigos z prawdziwej kuchni polowej a i nie zabrakło znakomitego grilla, na którym piekły się soczyste karkówki, boczki, schaby. Przygotowany stolik kawowy zapewniał uczestnikom gorące napoje oraz świeże pączki z miejscowej piekarni. Skosztować można było także pyszne ciasta upieczone przez nasze członkinie. Dobrej zabawie na świeżym powietrzu sprzyjała również ciepła, letnia pogoda. Uczestnicy bawili się przy gorącej muzyce do późnych godzin nocnych.

Równie zadowolone były dzieci, które otrzymały paczki ze słodkościami i napojami z okazji minionego Dnia Dziecka.

Od wielu lat Piknik Marynarski pomaga integrować nasze „morskie” środowisko. Ten wspólny czas jest okazją do bliższego poznania się wymiany doświadczeń z różnych zakładów pracy.

Dodać należy, że dzięki przychylności Dyrekcji Urzędu Morskiego w Szczecinie, mogliśmy spędzić cały weekend nad morzem.

Wszystkim uczestnikom Pikniku Marynarskiego dziękujemy za przybycie, za wspaniałą wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy do Galerii

 

 

Designed by Free Joomla Templates