Festyn Marynarski w Pobierowie

Print
Written by Redakcja

 

Festyn 2021 0

 

 

W gościnnym Pobierowie 12-go czerwca br. odbył się Piknik Marynarski zorganizowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Oficerów i Marynarzy - Inspektorat Szczecin, podczas którego członkowie naszego Związku wraz z rodzinami mogli rozpocząć sezon letni w bardzo dobrych nastrojach oraz towarzystwie

Konstanty Michałowski Inspektor Inspektoratu OZZOiM w Szczecinie oficjalnie powitał wszystkich przybyłych i tym samym otworzył Piknik. Wspólnej zabawie towarzyszył pyszny poczęstunek: kiełbaski, kaszanki pieczone na ognisku, żurek i bigos z prawdziwej kuchni polowej a i nie zabrakło znakomitego grilla, na którym piekły się soczyste karkówki, boczki, schaby. Przygotowany stolik kawowy zapewniał uczestnikom gorące napoje. Jak co roku mogliśmy skosztować, jak zawsze pyszne ciasta upieczone przez nasze Członkinie. Dobrą zabawę na świeżym powietrzu z niepowodzeniem próbowała chwilami popsuć deszczowa i wietrzna pogoda. Pomimo tego, uczestnicy bawili się przy gorącej muzyce do późnego wieczoru. 

Wszystkie biorące udział w naszej imprezie dzieci otrzymały ku ich zadowoleniu - paczki ze słodkościami i napojami.

Festyn Marynarski od lat pomaga integrować nasze środowisko  w tym roku w Pikniku brało udział ok. 120 osób w tym pracownicy kontraktowi, emeryci. Festyn jest okazją do bliższego poznania się dla pracowników z różnych zakładów pracy, dzięki czemu rodzą się przyjaźnie na wiele lat. Dodać należy, że dzięki przychylności Dyrekcji Urzędu Morskiego w Szczecinie spędziliśmy nad morzem cały weekend. 

Wszystkim uczestnikom Pikniku Marynarskiego dziękujemy za przybycie, za wspaniałą wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku!

 

 

Designed by Free Joomla Templates