Specjalna oferta Banku Pocztowego S.A. dla członków OZZOiM

Print
Written by Redakcja

 

Szanowne Koleżanki,

Szanowni Koledzy,

 

    Prezydium Krajowej Rady podjęło decyzję o nawiązaniu współpracy z Bankiem Pocztowym S.A.

Bank Pocztowy przygotował ofertę specjalną dla Członków OZZOiM, która sprowadza się do obniżenia ceny przy kredytach konsumpcyjnych od 1 do 3% w porównaniu do oferty standardowej obowiązującej dla Klientów spoza naszej Organizacji.

Kredyty Banku Pocztowego są oceniane przez Gazetę Bankową bardzo pozytywnie i notowane zwykle w pierwszej PIĄTCE produktów tego typu w Polsce.

    Podpisana umowa może przynieść wymierne korzyści zarówno Członkom naszego Związku jak i całej naszej Organizacji Związkowej. Działaniem tym Związek realizuje jedno spośród statutowych zadań, czyli reprezentowanie, obrona praw i interesów społeczno-zawodowych, socjalno-bytowych, zdrowotnych, kulturalnych oraz warunków pracy i życia członków Związku i ich rodzin.

Warto przy okazji podkreślić, że zawarta umowa nie pociąga za sobą żadnych nakładów finansowych ze strony Związku. Będą to jedynie działania organizacyjne i organizatorskie.

Co ważne, Bank Pocztowy to w 100% polski kapitał (75% Poczta Polska, 25% PKO BP) - więc dodatkowo wspieramy rodzimą gospodarkę.

    W załączeniu przesyłam Państwu symulację wysokości rat kredytu stworzonego specjalnie dla nas oraz (na 2-giej stronie) zaświadczenie o wysokości dochodów, które byłoby potrzebne do uzyskania kredytu.

Kredyt PROMOCYJNY dla członków OZZOiM

 

Wszystkie pytania proszę kierować do Placówki w Gdyni, ul. 10 Lutego 10 (w budynku Poczty Polskiej).

Poniżej podaję numery telefonów do właściwych specjalistów:

519 045 312 - Mariusz Krupok

724 662 746 - Krzysztof Falow

724 699 428 - Barbara Szumska

693 720 624 - Katarzyna Stanek Kozłowska

785 897 283 - Bożena Zielińska - HIPOTEKI

Zawsze warto sprawdzić każdą dostępną ofertę zanim podejmiemy decyzję.

Osoby z poza Trójmiasta również zachęcam do kontaktu z Gdynią - zostaniecie Państwo właściwie pokierowani adekwatnie do Państwa miejsca zamieszkania.

Pozdrowienia,

Henryk Piątkowski

Przewodniczący OZZOiM

 

 

 

Designed by Free Joomla Templates