Przewodnik Mariners Medico Guide

Print
Written by Redakcja

Przewodnik Mariners Medico Guide

 Sekcja Marynarzy ITF pragnie poinformować o nowej, bezpłatnej aplikacji medycznej przeznaczonej specjalnie dla marynarzy – Mariners Medico Guide.

Ta aplikacja to kompleksowy przewodnik medyczny opracowany przez Gard, P&I Club z siedzibą w Norwegii, który ubezpiecza około 18 000 statków o tonażu ponad 1000 GT na całym świecie oraz przez Norweskie Centrum Medycyny Morskiej i Nurkowej. Aplikacja została zatwierdzona przez Norweski Urząd Morski jako krajowy odpowiednik dla Międzynarodowego Przewodnika Medycznego WHO dla Statków (International Medical Guide for Ships).

Mariners Medico Guide oferuje aktualne, szybkie i łatwe w użyciu porady medyczne, zapewniające wskazówki krok po kroku oraz informacje, gdzie i jak uzyskać fachową poradę medyczną w razie potrzeby.

Przewodnik Mariners Medico jest bezpłatny dla każdego, bez względu na to, czy jego statek jest ubezpieczony przez Gard, czy nie. Można z niego korzystać poprzez stronę www lub pobrać aplikację z App Store, Google Play. Po pobraniu można z niej korzystać w trybie offline.

Zachęcamy do podzielenia się informacją o aplikacji ze swoimi załogantami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.MedicoGuide.no a przewodnik video: https://vimeo.com/760266165/15994749d4.

 

Medico

 1 medico

2 medico

 

Designed by Free Joomla Templates