Piknik Marynarski w Pobierowie

Print
Written by Redakcja

 

1

Tradycji stało się zadość i jak co roku w gościnnym Pobierowie 4 czerwca br. odbył się Piknik Marynarski zorganizowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Oficerów i Marynarzy - Inspektorat Szczecin. Członkowie naszego Związku wraz z rodzinami mogli rozpocząć sezon letni w bardzo dobrych nastrojach oraz towarzystwie.

Konstanty Michałowski Inspektor Inspektoratu OZZOiM w Szczecinie oficjalnie powitał wszystkich przybyłych i tym samym otworzył Piknik. Wspólnej zabawie towarzyszył pyszny poczęstunek: kiełbaski pieczone na ognisku, bigos i żurek z prawdziwej kuchni polowej a i nie zabrakło znakomitego grillowanego mięsiwa w postaci karkówek, boczków, schabów, drobiowych piersi. Przygotowany stolik kawowy zapewniał uczestnikom gorące napoje. Jak co roku mogliśmy skosztować pyszne jak zawsze wypieki przygotowane przez nasze Członkinie. Dobrej zabawie na świeżym powietrzu sprzyjała również ciepła, istnie letnia pogoda. Uczestnicy bawili się przy gorącej muzyce do późnego wieczoru. Biorące udział w naszej imprezie dzieci otrzymały ku ich zadowoleniu - paczki ze słodkościami i napojami. Dodać należy, że dzięki przychylności Dyrekcji Urzędu Morskiego w Szczecinie spędziliśmy nad morzem cały weekend.

Piknik Marynarski od lat pomaga integrować nasze środowisko w tym roku w Pikniku brało udział ok. 120 osób w tym pracownicy kontraktowi, emeryci. Piknik jest okazją do bliższego poznania się dla pracowników z różnych zakładów pracy, dzięki czemu rodzą się przyjaźnie na wiele lat. Wszystkim uczestnikom Pikniku Marynarskiego dziękujemy za przybycie, za wspaniałą wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku!

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13

 

 

 

Designed by Free Joomla Templates